Omschrijving van Het Hazenhonk
Accommodatie het Hazenhonk, één van de accommodaties van den Hazelaar, is geschikt voor groepen tot maximaal 40 personen.
De mooie, grote verblijfsruimte met ruime lounge gelegenheid, groot podium en gezellige bar biedt volop mogelijkheden.
Er zijn 5 slaapkamers aanwezig voorzien van stapelbedden. Uiteraard is de keuken volledig ingericht om voor uw eigen natje en droogje te zorgen. Gloednieuw sanitaire ruimtes (2014) met in totaal 6 toiletten, 5 douches en 8 wasplaatsen.
Het Hazenhonk heeft een eigen overdekt terras en speelveld en is gelegen op wandelafstand van een groot bos- en heidegebied. U beschikt zelfs over uw eigen toegang tot het bos.
Naast het verblijf biedt het Hazenhonk leuke ontspanningsmogelijkheden. Behalve groepsskelters verhuren wij ook grote steps en beschikken wij over een permanent ingerichte sport- spel- & survivalbaan voor vele sportieve activiteiten. Diverse tochten in de bosrijke omgeving en ons zeer uitgebreide schietprogramma maken uw verblijf onvergetelijk.
Met name in het laagseizoen ( november t/m maart) extra aantrekkelijk in prijs.
Voorzieningen
het Hazenhonk biedt:
• ruimte voor max. 40 personen
• vijf slaapkamers ( 1x 6, 3x8, 1x10 personen) voorzien van stapelbedden
• vlakbij de slaapkamers zijn twee nieuwe sanitaire ruimtes
• beddengoed ( slaapzak, dekbed/dekens, kussen) dient zelf meegebracht te worden.
• volledig ingerichte keuken (o.a koeling, vaatwasser, oven , vriezer)
• complete keukeninventaris
• grote gezellige verblijfsruimte met barretje, grote zithoek bij TV, radio/ CD speler
• landelijk uitzicht over weilanden en akkers grenzend aan bosrand.
• ruim, deels overdekt terras met buitenmeubilair
• eigen speelveld met goals en speelvoorzieningen.
• kampvuurplaats
• ruim voldoende parkeergelegenheid bij de accommodatie
• 5 minuten wandelen tot uitgestrekt bos-en heidegebied.
• gratis WiFi nabij de accommodatie.