Contactinformatie
Email:  info@biestheuvel.nl
Zoekt u een groepsaccommodatie voor een weekendje weg, bedrijfsuitje of personeelsfeest? Landgoed de Biestheuvel verwelkomt u graag in onze 9 luxueuze groepsaccommodaties. Zowel kleine als grote groepen voelen zich thuis op ons unieke landgoed. De grootte van de verschillende vakantiehuizen is afgestemd op groepen van 12 tot 43 personen. Onze totale capaciteit is groot genoeg voor 250 personen.
Landgoed de Biestheuvel is zeer flexibel: u kunt de 9 groepsaccommodaties afzonderlijk, gecombineerd met meerdere huizen of als één geheel huren. Daardoor kunnen we groepen van bijvoorbeeld 90 personen, 150 personen of 180 personen herbergen. Steeds op maat voor úw groep.
Voorzieningen
De inrichtingen van onze accommodaties zijn sfeervol. Elke vakantiehuis heeft een uitstekend uitgeruste keuken met vaatwasser, eigen openhaard en privé bar wat wat extra cachet geeft aan de uitstraling. Er zijn ruime eetkamers en zitkamers én bovendien grote tuinen met omheining. In de tuinen steeds een overdekt terras en een speeltoestel en tafeltennistafel voor de kinderen. Voor zowel de dames als heren zijn er aparte toiletten. Dankzij de aangepaste voorzieningen zijn de meeste accommodaties ook geschikt voor gasten met een lichamelijke beperking.
Kiest u voor een groepsaccommodatie op Landgoed de Biestheuvel? Dan laat u uw oog vallen op een bijzonder stukje Nederland: de Kempen in Brabant. Deze regio ligt onder de rook van Eindhoven en strekt zich uit van Tilburg tot over de Belgische grens. In de Nederlandse en Belgische Kempen snuift u historie op in oude dorpskernen met aantrekkelijke winkeltjes en antiekmarkten. De prachtige natuurgebieden vormen het decor van een sportieve wandeling of fietstocht. En op de sfeervolle terrasjes geniet u met volle teugen van de Bourgondische charme. De Kempen is gastvrij voor jong en oud. Bent u met kinderen op pad? Informeer dan naar één van de vele kindvriendelijke adresjes in de regio.
Stadscentrum | 3 km |
Algemene filters |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Faciliteiten Buiten |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Faciliteiten Overige |
![]() |
Faciliteiten Keuken |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Faciliteiten Faciliteiten |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Een themafeest, bedrijfsuitje of vrijgezellenfeest is niet compleet zonder een hapje en een drankje. Onder het motto van ‘gemak dient de mens’ kunt u gebruikmaken van onze maaltijdservice. Deze service is op basis van zelfwerkzaamheid in de groepsaccommodatie waarin u verblijft. Afhankelijk van het gekozen arrangement geniet u elke dag van een ontbijt, lunch en 3-gangendiner. Overdag kunt u onbeperkt genieten van een kopje koffie en/of thee.